ORGANIZACYJNE

ORGANIZACYJNE

Informacje organizacyjne


Konferencja organizowana jest w Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym w terminie 28-29.09.2022.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe

Plac Sławika i Antalla 1

40-163 Katowice


27.09.2022 WaterFolder Day

9:00 – 10:00 – Rejestracja uczestników – lobby MCK

10:00 – 17:00 – Prelekcje w sali audytoryjnej, warsztaty oraz networking w holu dolnym oraz salach konferencyjnych MCK

20:00 – Afterparty

28.09.2022 Stormwater Poland

8:00 – 9:00 – Rejestracja uczestników – lobby MCK

9:00 – 17:00 – Konferencja w sali audytoryjnej MCK

20:00 – 01:00 – Gala w sali balowej Międzynarodowego Centrum Kongresowego


29.09.2022 Stormwater Poland

9:00 – 16:30 – Konferencja w sali audytoryjnej MCK


Noclegi


Noclegi należy rezerwować indywidualnie w hotelach. Przygotowaliśmy dla Państwa ceny specjalne w hotelu Novotel Katowice Centrum, Courtyard by Marriott Katowice City Center oraz Vienna.

Rezerwacji można dokonywać w recepcji podając hasło STORMWATER POLAND.


Novotel Katowice Centrum

Al. Roździeńskiego 16

40-202 Katowice

Hotel Novotel Katowice Centrum dysponuje przestronnymi pokojami z klimatyzacją, krytym basenem oraz sauną. W pokojach zapewniono bezpłatny przewodowy dostęp do Internetu. Wszystkie pokoje w hotelu Novotel Centrum oferują łazienkę z zestawem kosmetyków oraz komfortową część wypoczynkową. Na terenie hotelu Novotel Katowice Centrum znajduje się centrum fitness i odnowy biologicznej z wanną z hydromasażem i gabinetem masażu.

Hotelowa restauracja specjalizuje się w tradycyjnej kuchni polskiej i potrawach międzynarodowych. Przekąski i dania na ciepło można zamówić do pokoju o dowolnej porze dnia i nocy. Bar zaprasza na kawę i drinka.

Odległość od Międzynarodowego Centrum Konferencyjnego wynosi tylko 700 metrów.

Pokój 1-osobowy ze śniadaniem – 289.00 zł /doba

Pokój 2-osobowy ze śniadaniem (double)– 329.00 zł /doba

Pokój 2-osobowy ze śniadaniem (twin)– 369.00 zł /doba

Stawki obowiązują na hasło STORMWATER POLAND.


Courtyard by Marriott Katowice City Center

ul. Uniwersytecka 13

40-007 Katowice

Hotel Courtyard by Marriott Katowice City Center mieści się w najwyższym budynku w Katowicach. Oferuje on ciche pokoje z klimatyzacją i 49-calowym telewizorem LCD. Do dyspozycji Gości jest także całodobowy klub fitness, sauna, kort do squasha i bar przekąskowy.

Śniadanie obejmuje ponad 100 świeżych produktów, w tym regionalne wędzone kiełbasy, sery, sałatki i dania na ciepło. Na 27. piętrze usytuowana jest restauracja 27th Floor, która serwuje potrawy kuchni polskiej i międzynarodowej. Doskonałym miejscem na relaks jest hotelowy bar z widokiem na miasto, który zapewnia szeroki wybór koktajli.

Międzynarodowe Centrum Konferencyjne jest oddalone od hotelu o 450 metrów, goście mogą w zaledwie 5 minut dojść na konferencję.

Pokój 1-osobowy ze śniadaniem – 490.00 zł /doba

Pokój 2-osobowy ze śniadaniem – 590.00 zł /doba

Stawki obowiązują na hasło STORMWATER POLAND.


Vienna House Easy Katowice Courtyard by Marriott Katowice City Center

ul. Sokolska 24

40-086 Katowice

Obiekt Vienna House Easy Katowice jest usytuowany w centrum Katowic, zaledwie 750 metrów od głównego dworca kolejowego. Ten czterogwiazdkowy hotel oferuje klimatyzowane pokoje i apartamenty z bezpłatnym WiFi oraz bezpłatny wstęp do centrum fitness i sauny.

Pokoje i apartamenty są stylowo urządzone i utrzymane w kontrastujących ze sobą kolorach. W każdym z nich znajduje się telewizor z płaskim ekranem, odtwarzacz CD i DVD oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Restauracja w hotelu serwuje dania kuchni międzynarodowej i lokalnej. Bar w holu zaprasza na napoje i przekąski.

Odległość od Międzynarodowego Centrum Konferencyjnego wynosi tylko 850 metrów.

Goście konferencyjni na hasło STORMWATER POLAND otrzymają 15% rabatu od ceny dnia.


Konferencja Online

Konferencja odbywa się również w formule online, po wykupieniu pakietu uczestnik otrzyma kod dostępu do platformy konferencyjnej.

REGULAMIN konkursu CZAS NA DESZCZÓWKĘ

 1. DEFINICJE

Użytym w treści Regulaminu zwrotom i pojęciom nadaje się znaczenie wskazane poniżej:

Organizator Konkursu to RETENCJAPL Sp. z o. o. ul. Marynarki Polskiej 163, 80-868 Gdańsk; NIP: 5842743299; REGON: 362196557; KRS: 0000570277 (dalej również: „Retencjapl” lub „Organizator”).

 • Konkurs oznacza konkurs pod nazwą CZAS NA DESZCZÓWKĘ przeprowadzany przez Fundację Retencjapl w okresie i na warunkach wskazanych w treści Regulaminu.
 • Komisja Konkursowa (JURY) oznacza komisję powołaną przez Organizatora składającą się z 3 osób, która odpowiada za prawidłowe przeprowadzenie Konkursu i wyłonienie Laureatów Konkursu.
 • Laureaci Konkursu to Uczestnicy, którzy dokonali Zgłoszenia Konkursowego, za które Komisja Konkursowa (JURY) w imieniu Organizatora Konkursu przyznała Nagrodę.
 • Nagroda oznacza tablet, która zostanie przekazany zwycięzcy (o tym dalej w zasadach przyznawania nagrody).
 • Okres Trwania Konkursu oznacza okres od dnia ogłoszenia na Konkursu w gazecie STORMWATER NEWS i publikacji Regulaminu na stronie internetowej, podczas którego przyjmowane są Zgłoszenia Konkursowe, do dnia wyłonienia Laureatów Konkursu.
 • Uczestnik to uczestnik konferencji Stormwater Poland 2022, który przystąpił do Konkursu i spełnia warunki uprawniające do uczestnictwa w Konkursie, opisane w treści Regulaminu. Uczestnikami mogą być tylko osoby pełnoletnie.
 • Zgłoszenie Konkursowe stanowi poprawnie wypełniony formularz dostępny na stronie stormwaterpoland.com lub w recepcji Międzynarodowego Centrum Kongresowego
 • Zgoda Uczestnika oznacza zgodę, którą wyraża uczestnik na przetwarzanie jego danych osobowych przez Organizatora w celu organizacji i realizacji Konkursu, w zakresie i na zasadach wynikających z pkt 9 Regulaminu, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
 • POSTANOWIENIA OGÓLNE
  • Regulamin jest dostępny na stronie www.stormwaterpoland.com
  • Przekazując Zgłoszenie Konkursowe i tym samym przystępując do Konkursu, Uczestnik akceptuje postanowienia Regulaminu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych udostępnionych w Zgłoszeniu Konkursowym w celach i na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie.
  • Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany, administrowany ani też tworzony we współpracy z innymi podmiotami. Wszelkie pytania, komentarze oraz skargi i reklamacje związane
   z Konkursem powinny być kierowane do Organizatora. Wszelkie dane osobowe i informacje przekazywane przez uczestników w ramach Konkursu powierzane są Organizatorowi.
  • Konkurs nie jest grą hazardową w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. 2009, Nr 201, poz. 1540 ze zm.) i nie podlega rygorom określonym w w/w ustawie.
 • PRZEDMIOT I CZAS TRWANIA KONKURSU
  • W celu skutecznego złożenia Zgłoszenia Konkursowego, Uczestnik musi spełnić warunki z pkt 3.2 Regulaminu.
  • Zgłoszenie Konkursowe nie może zawierać treści wulgarnych, obelżywych, nieobyczajnych, dyskryminujących, obrażających uczucia religijne lub w inny sposób sprzecznych z prawem lub zasadami współżycia społecznego. Zgłoszenia Konkursowe nie mogą naruszać praw, w tym w szczególności praw autorskich, oraz dóbr osobistych osób trzecich.
  • Zgłoszenie Konkursowe niespełniające wymogów określonych w punkcie 3.2  powyżej nie będą uwzględniane w Konkursie, a ich autorzy nie będą uprawnieni do ubiegania się o Nagrodę.
  • Zgłoszenie Konkursowe polega na uzupełnienia zdjęcia CZAS NA DESZCZÓWKĘ, występującego na stronie 4 gazety STORMWATER NEWS o brakujące naklejki oraz przekazaniu imiennej wizytówki do specjalnej urny znajdującej się w recepcji Międzynarodowego Centrum Kongresowego w holu dolnym.  Naklejki można otrzymywać za poprawne odpowiedzi na pytania konkursowe z zakresu działalności partnerów o tematyce wodno-kanalizacyjnej, które są dostępne na stoiskach partnerów.
  • Laureatem Konkursu zostanie 1 osoba, które umieściła skuteczne Zgłoszenie Konkursowe. Zostanie ona wylosowana z pośród wszystkich uczestników przez Komisje Konkursową (JURY).
  • Uczestnik może złożyć maksymalnie 1 Zgłoszenie Konkursowe. W przypadku ponownego umieszczenia Zgłoszenia Konkursowego, nie jest ono brane pod uwagę w Konkursie. 
  • Zgłoszenia Konkursowe przyjmowane są w trakcie trwania konferencji Stormwater Poland 2022 w dniach 28.09.2022 w godzinach 9-17 oraz 29.09. w godzinach 9-15.
  • Udział w Konkursie jest dobrowolny i nieodpłatny.
 • WYDANIE NAGRODY

4.1 Organizator ogłosi zwycięzcę drugiego dnia przyjmowania Zgłoszeń Konkursowych, o którym mowa w pkt 3.7 Regulaminu czyli 29.09.2022. Ogłoszenie zwycięzcy będzie miało miejsce o godzinie 15.00 na sali audytoryjnej MCK. Laureat Konkursu musi osobiście odebrać nagrodę w momencie wyłaniania Laureata.

 • W przypadku gdy Lauret nie będzie obecny, Organizator zastrzega sobie prawo do wyłonienia kolejnego Laureata Konkursu.
 • DANE OSOBOWE – OBOWIĄZEK INFORMACYJNY ORGANIZATORA (ADMINISTRATORA) DANYCH OSOBOWYCH UCZESTNIKÓW KONKURSU
  • Przystępując do Konkursu Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora jako administratora, danych podanych przez Uczestnika przy dokonywaniu Zgłoszenia Konkursowego w celach związanych
   z przebiegiem Konkursu, wyłonieniem zwycięzców, przyznaniem i wydaniem Nagrody oraz w związku z ewentualnym trybem reklamacyjnym. Organizator może także przetwarzać inne dane osobowe Laureatów Konkursu, o których mowa w pkt 4.1. w celach tam określonych. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do udziału w Konkursie i odbioru Nagrody.
  • Uczestnik Konkursu na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE uzyskuje informację, że administratorem danych osobowych jest Organizator, tj. RETENCJAPL Sp. z o. o, której dane znajdują się w punkcie 1 niniejszego Regulaminu, (dalej również: „Administrator”).
  • Dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO (zgoda Uczestnika) w celu organizacji i realizacji Konkursu ŁAP DESZCZ, w tym ewentualnego przyznania i wydania Nagrody. Dane osobowe będą również przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO w celu realizacji prawnie uzasadnionych interesów Administratora, obejmujących ustalenie, dochodzenie lub obronę roszczeń.
  •  Uczestnik w każdej chwili może wycofać się ze zgody. Wycofanie się ze zgody należy złożyć pisemnie lub w wiadomości prywatnej przesłanej za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail) do Administratora na adres informacja@retencja.pl Wycofanie się ze zgody wiąże się z brakiem możliwości dalszego przetwarzania danych Uczestnika przez Administratora, co uniemożliwi dalszy udział w Konkursie; nie będzie jednak możliwe usunięcie wpisów, które do czasu cofnięcia zgody zostały upublicznione.
  • Przetwarzaniu będą podlegać następujące dane osobowe: Imię i Nazwisko, adres e-mail, adres korespondencyjny.
  • Na podstawie i z zastrzeżeniem ograniczeń wynikających z art. 15-22 RODO Uczestnikowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do cofnięcia udzielonej zgody, usunięcia danych osobowych, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny w kwestii ustalenia, dochodzenia oraz obrony roszczeń lub do momentu cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych. 
 • REKLAMACJE
  • Reklamacje rozpatruje w imieniu Organizatora Komisja Konkursowa (JURY).
  • Reklamacje dotyczące Konkursu mogą być składane przez Uczestników Konkursu za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres informacja@retencja.pl przez cały Okres Trwania Konkursu, oraz po jego zakończeniu, jednakże nie później niż
   w terminie 5 (pięciu) dni od daty zakończenia Konkursu.
  • Reklamacje wpływające po terminie określonym w punkcie 6.2 nie będą rozpatrywane.
  • Reklamacje winny wskazywać dane wnoszącego reklamację (imię, nazwisko, adres e-mail, adres korespondencyjny), w szczególności umożliwiające udzielenie odpowiedzi na reklamację drogą mailową, oraz zwięzły opis przedmiotu i podstaw reklamacji, a także treść żądania.
  • Skutecznie złożone reklamacje będą rozpatrywane nie później niż w terminie 10 (dziesięciu) dni od daty otrzymania reklamacji. Zgłaszający reklamację zostanie powiadomiony o wyniku rozpatrzenia reklamacji drogą mailową.
  • Od decyzji Komisji Konkursowej (JURY) rozstrzygającej w przedmiocie złożonej reklamacji nie przysługuje odwołanie, co nie wyłącza prawa Uczestnika do dochodzenia roszczeń przed sądem.
 • ODPOWIEDZIALNOŚĆ
 • Naruszenie jakiegokolwiek postanowienia niniejszego Regulaminu przez Uczestnika Konkursu skutkuje jego wykluczeniem z udziału w Konkursie. Decyzję w tej sprawie podejmuje Organizator. W szczególności naruszeniem Regulaminu Konkursu jest zawinione podanie przez Uczestnika Konkursu nieprawdziwych bądź błędnych danych osobowych oraz naruszenie przez Uczestnika w związku z jego udziałem w Konkursie przepisów obowiązującego prawa.
  • Uczestnicy, wobec których stwierdzono, że postępują w sposób niezgodny
   z prawem i zasadami współżycia społecznego lub niniejszym Regulaminem mogą zostać na mocy decyzji Organizatora wykluczeni z udziału w Konkursie lub utracić prawo do Nagrody.
 • POSTANOWIENIA KOŃCOWE
  • Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany Regulaminu, o ile nie pogorszy ona warunków uczestnictwa w Konkursie. W przypadku zmiany Regulaminu, na stronie retencja.pl pojawi się stosowny komunikat.
  • Wszystkie treści zawarte w materiałach reklamowych lub promocyjnych związanych z Konkursem mają charakter jedynie informacyjny. Moc prawną mają jedynie postanowienia niniejszego Regulaminu i obowiązujące przepisy prawa.
  • W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.
  • Niniejszy Regulamin oraz jego zmiany wchodzą w życie z chwilą ich ogłoszenia na stronie retencja.pl


Partner strategiczny


Partner generalny


Partnerzy główni


Partnerzy


Partner merytoryczny


Patronat honorowy