Bartłomiej Nowakowicz

Bartłomiej Nowakowicz

BGW Medical


Bartłomiej Nowakowicz jest właścicielem spółki BGW Medical, firmy specjalizującej się w technologiach poprawiających jakość życia z naciskiem na dbałość o środowisko. Posiadając wieloletnie doświadczenie sprzedażowe, Bartłomiej z sukcesem realizuje projekty technologiczne, które mają na celu wprowadzenie innowacji w sektorze oczyszczania cieczy oraz uzdatniania wody.

Jego determinacja i zaangażowanie skierowane są na wprowadzenie na rynek rozwiązań, które nie tylko poprawią jakość życia społeczeństwa, ale także przyczynią się do ograniczenia negatywnego wpływu działalności człowieka na środowisko naturalne i klimat. Jego wizja jest wspierana przez zespół BGW Medical, który pod jego kierownictwem skupia się na wdrażaniu nowatorskich technologii.

Jednym z kluczowych projektów realizowanych przez Bartłomieja i jego firmę jest program “Woda dla szpitali”, mający na celu zapewnienie placówkom medycznym stałego i niezakłóconego dostępu do wody odpowiedniej jakości. Dodatkowo, Bartłomiej dąży do rozwijania technologii umożliwiających oczyszczanie wód powierzchniowych w wodę zdatną do picia, co ma ogromne znaczenie dla przyszłości i zrównoważonego rozwoju.


Współgospodarz Wydarzenia


Partner generalny


Partnerzy główni


Partner merytoryczny


Patronat honorowy


Patronat medialny