KONFERENCJA

KONFERENCJA


Kiedy?

09:00 17.04.2024 – 18.04.2024

Gdzie?

Aula Artis, ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10, 61-719 Poznań
Aula Artis

Bilety

Cena od 1099 PLN netto;
link do rejestracji

Program

Szczegóły dojazdu i informacje o noclegach
znajdziesz w zakładce
:

Dodaj wydarzenie do kalendarza:

Opis wydarzenia

Zapraszamy na konferencję branży wod-kan na temat przyszłości inżynierii i gospodarki wodnej w obliczu zmian klimatycznych. Eksperci z całego świata prezentują tutaj swoje doświadczenia dotyczące zarządzania wodami opadowymi, realizacji projektów infrastrukturalnych, oraz poruszają kwestie prawne i finansowe.

Poruszana tematyka

Podczas konferencji skupimy się na odpowiedzi na pytanie: Co zrobić z tym deszczem?, dzieląc odpowiedź na trzy kluczowe obszary:

  • Strategie wobec wód opadowych: Zagłębimy się w dyskusję o celach i metodach detencji, retencji oraz innych form wykorzystania wód opadowych, mając na celu optymalizację i ochronę zasobów wodnych.
  • Odpowiedzialność wobec retencjonowanych wód: Poruszymy kwestie związane z rolą przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych w efektywnym gospodarowaniu wodami opadowymi. Odpowiemy na pytanie, jak wody opadowe wpisały się w misję liderów branży.
  • Projektowanie, wdrażanie i eksploatacja zielono-niebieskiej infrastruktury: Znajdą tu miejsce tematy dotyczące roli BZI w retencji wód opadowych,  innowacji oraz ich integracji z miejskimi ekosystemami.

Pełen program konferencji znajdą państwo w zakładce PROGRAM.

Przebieg konferencji

Konferencja trwa dwa dni – od 17.04.2024 do 18.04.2024.

Rejestracja otwarta jest od godziny 8:00. Uroczyste otwarcie rozpocznie się o godzinie 9:00. Część merytoryczna potrwa do godziny 17:00. Następnie o godzinie 20:00 odbędzie się kolacja w Centrum konferencyjnym Concordia, która jest świetną okazją do networkingu.

Dnia następnego część merytoryczna potrwa od godziny 10 do godziny 17.

Networking

W trakcie konferencji odbędzie się uroczysta gala oraz przerwy na kawę i lunch, które są okazją do wymiany poglądów i poznania osób z branży. Dobrą sposobem na zaprezentowanie się stanowi również strefa wystawiennicza, na której będzie można zapoznać się z ofertą partnerów konferencji.Organizator


Współgospodarz


Partner generalny


Partnerzy główni


Partner merytoryczny


Patronat honorowy


Patronat medialny