Justin Abbott

Justin Abbott

Arup


Justin Abbott pełni funkcję Globalnego Lidera Umiejętności Wodnych w firmie Arup, odpowiedzialnego za koordynację umiejętności, nauki, badań i dzielenie się wiedzą w globalnej społeczności obejmującej ponad 1700 osób. Ponadto, jest odpowiedzialny za rozwój działalności wodnej firmy Arup w Irlandii, świadcząc usługi doradcze i konsultacyjne dla klientów związanych zarówno z sektorem wodnym, jak i pozawodowym, w zakresie zarządzania zasobami wodnymi.

Przed przeniesieniem się do Dublinu, Justin przez 18 lat pracował w północnej Anglii, obsługując lokalnych i międzynarodowych klientów. W tym okresie, prowadził wiele badań i projektów dla Yorkshire Water, wspierając strategiczne działania w obszarach takich jak jakość wód kąpielowych, zarządzanie zlewniami i gospodarka obiegu zamkniętego. W 2013 roku, Justin przewodniczył analizie wpływu zasobów wodnych na wzrost gospodarczy w Bangladeszu w imieniu grupy 2030 Water Resources Group, a niedawno prowadził podobne badanie w Wietnamie. W 2019 roku, dowodził globalnym zespołem Arup, który wygrał międzynarodowy konkurs na opracowanie planu gospodarki wodnej opadowej dla Szanghaju.

Justin posiada ponad 30-letnie doświadczenie w dziedzinie wodnej i środowiskowej oraz zarządzał wewnętrznymi i zewnętrznymi projektami badawczymi w obszarach zintegrowanego zarządzania zasobami wodnymi oraz wyceny korzyści. Odpowiada również za strategiczną relację Arup z organizacją Oxfam i w 2018 roku odwiedził Cox’s Bazar w Bangladeszu, gdzie kierował zespołem oceniającym zarządzanie osadami fekalnymi w obozie dla uchodźców.


Współgospodarz Wydarzenia


Partner generalny


Partnerzy główni


Partner merytoryczny


Patronat honorowy


Patronat medialny