Mariusz Iwanejko

Mariusz Iwanejko

BLEJKAN S.A.


Absolwent Politechniki Warszawskiej Wydziału Inżynierii Sanitarnej i Wodnej 1983. Ukończył studia podyplomowe. Praktyk, od początku kariery zawodowej związany z branżą wodociągowo-kanalizacyjną. Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, wykonawstwie, nadzorze i zarządzaniu firmami instalacyjnymi. W 1983 roku jako asystent projektanta w Biurze Projektów Zakładów Azotowych „Puławy”, 1988 uzyskuje uprawnienia projektowe i wykonawcze, lata 1991 – 1994 pracuje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w wykonawstwie i nadzorze. Od 1996 pracuje w fińskiej firmie Uponor produkującej rury z tworzyw sztucznych jako przedstawiciel handlowy w regionie, następnie jako business development manager. Od 2001 jako kierownik działu metod bezwykopowych w Uponor zajmuje się wprowadzaniem na rynek polski systemów do bezwykopowej renowacji kanalizacji, m.in. Flexoren™. Wraz z firmą INFRA sp. z o.o. wprowadzał na rynek w Polsce systemy Omega Liner® i MaxiLine®. Brał udział w realizacji kontraktu renowacji kanalizacji w Szczecinie (2003-2005) oraz wodociągów w Bydgoszczy (2006)
W latach 2007-2010 jako business development manager w Insituform Polska – czołowym producencie rękawów do bezwykopowej renowacji kanalizacji.
2012-2019 jako prezes i współwłaściciel w wykonawczej firmie MD Renova sp. z o.o. zajmującej się bezwykopową renowacją przewodów wodociągowych i kanalizacyjnych, głównie metodą krakingu oraz naprawą studni kanalizacyjnych.
Od 2019 w Blejkan S.A. jako dyrektor marketingu.
Członek Stowarzyszenia Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców (SIDiR)


Współgospodarz Wydarzenia


Partner generalny


Partnerzy główni


Partner merytoryczny


Patronat honorowy


Patronat medialny