Warsztaty Sala Główna

Praktyczne podejście do projektowania odwodnień liniowych

Warsztat dotyczył będzie kompleksowego spojrzenia na projektowanie odwodnień liniowych, od fazy projektu do jego realizacji. W części pierwszej warsztatu dowiesz się od czego zacząć projektowanie odwodnień liniowych, na co warto zwrócić uwagę, a także jakie są zagrożenia związane z niewłaściwym doborem odwodnienia. Wskażemy, jakie warunki i dokumentację należy zapewnić, aby dobrane rozwiązania odpowiadały najnowszym trendom, normom i wytycznym. W części praktycznej zdobędziesz doświadczenie w budowaniu ciągu odwodnienia liniowego na podstawie przykładowego projektu. Dla najbardziej zaangażowanych uczestników przewidziano wyróżnienia. Zapraszamy!

Wyzwania przy projektowaniu rozwiązań  z zakresu zbierania i rozsączania wody deszczowej.

Na warsztatach skoncentrujemy się na pokazaniu możliwości kalkulatorów dla zbierania wody z dachów płaskich i skośnych. Wskażemy także jak prawidłowo interpretować dane.

Będziecie Państwo mogli sami prześledzić i wykonać dobory systemów podciśnieniowego zbierania wody z dachów płaskich, grawitacyjnego zbierania wody z dachów skośnych oraz systemów rozsączających.

W części praktycznej zapraszamy na stoisko gdzie samodzielnie będzie można złożyć zbiornik skrzynkowy.


Współgospodarz Wydarzenia


Partner generalny


Partnerzy główni


Partner merytoryczny


Patronat honorowy


Patronat medialny